PLATBA A DOPRAVA

ZPŮSOBY PLATBY

Platba převodem ( 0kč )

Platbu proveďte převodem na náš bankovní účet. Vaše objednávka bude odeslána po provedení platby.

Dobírka ( +40kč )

Celou částku zaplatíte hotově při převzetí balíku od zásilkové služby.

DOPRAVA

DPD Private ( doručení na Vámi určenou adresu ) - 109Kč

Objednávky odesíláme vždy následující pracovní den (v případě platby dobírkou, úspěšně dokončené online bankovním převodem, v ostatních případech odesíláme následující pracovní den připsání peněz na náš účet). Samotná přeprava dopravcem pak trvá v naprosté většině případů 1 pracovní den. Pokud jste uvedli v objednávce správné telefonní číslo, přepravce Vám zašle SMS s přibližnou hodinou doručování. Doručovatel se s Vámi v den doručení spojí a domluvíte se na předání zásilky.

DPD PickUp ( doručení na vybrané výdejní místo DPD ) - 89Kč

Objednávky odesíláme vždy následující pracovní den (v případě platby dobírkou, úspěšně dokončené online bankovním převodem, v ostatních případech odesíláme následující pracovní den připsání peněz na náš účet). Samotná přeprava dopravcem pak trvá v naprosté většině případů 1 pracovní den. Pokud jste uvedli v objednávce správné telefonní číslo, přepravce Vám zašle SMS kdy je možné zboží vyzvednout ve výdejním místě.

Osobní vyzvednutí na prodejně -  ZDARMA

Objednávku si můžete vyzvednout v naší výrobě – Kamenný Újezd 1, Nýřany 330 23. Jakmile bude objednávka pro Vás připravena, dáme Vám vědět sms zprávou nebo zavoláme. Objednávku budete mít připravenou na Vaše jméno a může jí vyzvednout kdokoliv.